Koç Burcunun Aşk Hayatı

Koç Burcunun Uyumu

askErkeğinin;

Koç burcu erkeği arada ufak kaçamaklar yapsa da aşk hayatını düzenli bir şekilde devam ettirir. Birlikte olduğu kişiye değer veriyorsa, ona karşı derin duygular besliyorsa sadakatinden ödün vermez. Ancak geçici, günübirlik ilişkilere karşı da derin sadakat beslemesi düşünülemez. Bir şeye sahip olmak istiyorsa, onu kazanabilmek için elinden geleni yapar. Asla pes etmez. Sonunda da istediği şeye bir şekilde ulaşır. İstediği noktaya odaklanmakta zorlanmaz.

Koç burcu erkeği aşk adamıdır. Sevmek, sevilmek onun için çok özel kavramlardır. Kendisine değer verilsin ister. Bir kadından hoşlanıyorsa onu elde etmek için tüm yolları dener. Sonuna kadar mücadele eder. Hoşlandığı kişi kendisini istemese bile onu ikna edebileceğini düşünür. Onun aşk hayatında tutkunun yeri çok büyüktür. Onun hayatında tutkusuz bir ilişkiye yer yoktur. Ona göre aşk dolu dolu yaşanmalıdır.

Koç burcu erkeği tutkulu olduğu kadar da kıskançtır. Sevdiğini çok sahiplenir ve kıskanır. Bu konularda gözü karadır. Kıskançlığı onu başka insanlarla didişmeye itebilir. Çünkü sevdiği kişi sadece kendisine aittir. Kendisinden başka hiç kimse ona dokunamaz, ona bakamaz. Onun bu özelliği zaman zaman partnerini bunaltır. Ancak o tutkusuyla bunun da üstünü örter.

Kadını ise;

Koç burcu kadının hareketli, tutkulu ve cazibeli bir aşk hayatı vardır. Çünkü onun için aşk hayatın vazgeçilmez unsurudur. Aşkı doya doya, tutkulu bir şekilde yaşamak ister. Her zaman kalbinde birisine yer ayırmıştır. Bir ilişkisi varsa sevgilisiyle her anını paylaşmak ve onunla her şeyi yaşamak ister. Yeniliklere açık olduğu için hiçbir şeyden de kendini sakınmaz. Her türlü ortama ayak uydurabilir. Bir sevgilisi olmasa bile ya geçmişteki sevgilisine ya da şu an birlikte olmadığı ama hoşlandığı kişiye kalbinde yer açar. Onu düşünür. Böylece aşk onun hayatında her zaman varlığını korur.

Koç kadını aşkta ve cinsellikte sınır tanımaz. Çünkü aşk onun için her şeyden önce gelir. Ayakları yere basan ama aynı zamanda özgürlüğüne düşkün olan Koç kadını, sevgilisinin de kendisi ile uyumlu olmasını ister. Uyumlu olduğu bir erkekle aşka dair her şeyi yaşayabilir. Çünkü tüm benliği ile kendisini aşka odaklar. Sevgilisine ilgi gösterir, ona karşı çok sadıktır. Cinselliği de sevdiği kişiyle bütünleşme olarak kabul eder. Ten uyumuna çok önem verir. Ten uyumunu yakalayamadığı takdirde ilişkisinden çok çabuk sıkılabilir.

Koç kadını flört etmeyi sever, çapkındır, bu yüzden birçok kişiyle flört edebilir. Bu noktada çok seçici davranmaz. Ancak çok ciddi ve değer verdiği bir ilişkisi varsa; bu ilişkiye sadakatle bağlıdır. Evlilik hayatında eşini ve çocuklarını çok sahiplenir. Yuvasına bağlıdır.

Koç kadını sevgilisini çok sahiplenir, sürekli onunla ilgilenmek ister. Aynı ilgiyi karşı taraftan da bekler. Sahiplenmek ve sahiplenilmek ister. Ona göre sevgi ve sahiplenmek kıskançlığı doğurur. Dolayısıyla karşılıklı kıskançlığın olmadığı bir ilişki onun için kabul edilemez.