Koç Burcunun Cinsel Hayatı

Koç Burcunun Uyumu

cinsellikKadınının;

Koç kadını cinsellik konusunda sabit düşünceli değildir. Ona göre her şeyin olduğu gibi cinselliğin de bir zamanı vardır. Bu yüzden cinsellikle ilgili düşünce ve isteklerini hemen ortaya koymaz. Bu konuda biraz ağır davranır. Ancak çok sevdiği, aşık olduğu ve tüm benliğiyle kendisini ona ait hissettiği birisi ile birlikteyse cinsel arzularını ifade edebilir. Bu noktada ise kendisi gibi iyi ve ten uyumunu yakalayabileceği bir partner ister.

Ten uyumuna çok önem verir. Çünkü onun için bedensel hazlar ile kalbi duygular iç içedir. Sevgisiyle ten uyumunu harmanlamak ister. Ten uyumunu yakaladığı ve çok sevdiği partneriyle de her şeyi yaşamak ister, sınırsızdır. Ancak onunla birlikte olmak isteyen kişinin her şeyden önce onun kalbini kazanması gerekiyor. Zaten kalbini tamamıyla açmadığı bir insanla cinsel paylaşımlarda bulunmayacaktır ama zamanla açtığı kalbi kapatmasını da bilir. Onu hep elinizde tutmak istiyorsanız; ona ilgi gösterin, sahiplenin ve değerli olduğunu hissettirin.

Koç burcu kadınının aşk ve cinsel hayatında en iyi anlaştığı burçların başında ise Kova gelir. Yönetici gezegeni Ay olan diğer burçlarla da uyum sağlayabilir. Duygusal ve tensel olarak uyum yakaladığı bir partner ile de tutkulu, canlı ve sınır tanımayan bir cinsel hayatı paylaşabilir.

 

Koç Erkeği Cinsel Hayatı

Koç burcu erkeği için cinsellik hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. O, cinsellikte sınır tanımaz, partnerini nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilir. Onun için cinsellikte karşılıklı doyum ve tatminkarlık çok önemlidir. Partneriyle ten uyumu yakaladığında hem kendisi çok keyif alır hem de partnerine keyif verir, onu mutlu etmeden bırakmaz. Cinsellik konusunda onu keşfetmeniz pek mümkün değildir. Çünkü o, bu noktada adeta bir okyanus gibi derin ve zengindir. Onunla cinselliğin her anını doya doya yaşarsınız, bu noktada merak ettiğiniz her ne varsa onunla giderirsiniz. Zira onun için cinselliğe sınırlar koymak yersizdir. Bu noktada özgürlüğüne son derece düşkündür. Genel olarak Koç erkeğinin cinselliğe verdiği önem partnerini mutlu eder.

Koç erkeğinin cinsel hayatında uyumlu olabileceği burçların başında ise Koç kadını gelir, kendi burcu ile çok iyi anlaşır. Bunun dışında Aslan, Balık ve İkizler ile de çok uyumlu cinsel birliktelik yaşayabilir. Bunlarla cinsel uyumu çok iyidir. Birbirlerini cinsel anlamda tatmin edebilirler. Koç erkeği cinsel tatmini partneriyle karşılıklı olarak yaşamak ister. Asla bencillik göstermez. Bu noktada kendisini düşündüğü kadar partnerini de düşünür. Ona keyif verecek davranışlarda bulunur.

Cinsel hayatında ten uyumuna çok önem veren Koç erkeği aynı zamanda temizlik konusunda da son derece hassastır. Kendisi temizliğine, giyimine ve şık görünümüne özen gösterir. Aynı özeni ve hassasiyeti partnerinden de bekler. Onun bakımlı, temiz, şık ve güzel kokulu olmasını ister. Aksi takdirde hızlı bir şekilde partnerinden uzaklaşır. Çünkü onun için her zaman ilk intiba çok önemlidir. Kirlilikten, düzensizlikten hiç hoşlanmaz. Partnerinin de dış görünüşüyle kendisini etkilemesini ister. Ona göre kadını cazibeli kılan şeyler şık giyinmek, güzel kokmak, bakımlı ve temiz olmaktır.