Koç Burcunun Anlaştığı Burçlar

anlasmaKoç burcuna mensup kişiler, ateş grubunda oldukları için, aktif ve çalışkan kişilerdir. Bu durumda kendisi gibi enerjik, sosyal, aktif ve çalışkan kişilerle anlaşmakta hiç zorlanmazlar. Burçlar dünyasında koç burcunun en iyi anlaştığı burçların başında aslan burcu gelmektedir. Aslan burcunun entelektüelliği ve zarif zevkleri, koç burcunun daha ilk andan dikkatini çekecektir. Açık sözlü, cesur ve dinamik olması da yine aslan burcu ile çok iyi anlaşacakları anlamına geliyor.

Koç burcunun iyi anlaştığı burçlar arasında kova burcu da yer alıyor. Kendisi gibi özgürlüğüne düşkün ve kendi ayakları üzerine basan kova burcu ile iyi birer arkadaş olurlar. Ama söz konusu aşk ilişkisi olduğunda koç ve kova birlikteliği çok da uyumlu olmayabilir.

Koç burcu ikizler burcu ile de iyi anlaşır. İkizler burcunun geniş sosyal çevresi, kendine olan özeni, dünya görüşü ve etrafındakilerin her daim dikkatini çekmesi, koç burcunun ilgisini çekecektir. Koç burcu ve ikizler burcu birlikteliği, aşk birlikteliğinden önce arkadaşlık olarak başlarsa, ilişkide birbirlerini daha iyi tanıyacakları için, bu ilişki daha sağlam temeller üzerine oturacaktır.

Koç burcu, yay burcu ile de iyi anlaşır. Yay burcu romantik ve duygusal bir burç değildir, ama koç burcunun yanında duygusal yönlerini de keşfedecektir. Koç burcunun tavırlarından etkilenen yay burcu, koç burcu ile olan birlikteliğinde iyi bir partner olacaktır. Koç burcunun bu dört burç ile çok iyi anlaştıklarını biliyoruz.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*