Koç Burcunun Cinsel Hayatı

cinsellikYeni maceralara ve değişikliklere açık olarak tanıdığımız koç burcu, cinsel hayatı oldukça aktif ve hareketli olan burçlardan biridir. Koç burcuna mensup kişiler, günlük hayatta anlaşmakta zorlandıkları akrep burcuna mensup kişilerle yatakta inanılmaz uyumludur. Aynı şekilde yay burcu ile de uyumlu olduklarını söyleyebiliriz. Cinsellikte oldukça atılgan bir yapıya sahip olan koç burçlarının kadını da erkeği de benzer özelliklere sahiptir.

Günlük hayatlarında oldukları gibi cinsel hayatlarında da ben merkezci olmaları, birlikteliklerinde bazı zorluklar yaşamalarına neden olabilir. Koç burcunun cinsel hayatı, oldukça aktiftir. Genellikle uzun süreli birlikteliklerin insanı oldukları için, cinsellik yaşadıkları kişiler, sevdikleri, alışkın oldukları kişiler oldukları için karşısındakini ve kendini mutlu etmeyi iyi bilirler. Koç burcu erkekleri yeniliklere ve eğitilmeye açıktır. Karşısındaki kadının söylediklerini yapmaktan çekinmez ve bundan büyük bir keyif duyar. Cinsel birlikteliklerinde aktif olmaları, partnerlerinin de mutlu olmasını sağlar.

Bu ilişki, her iki tarafın da memnun olacağı bir birliktelik olacaktır. Cinsel hayatında, aldığı kadar vermeyi de seven koç burcu, kendi mutlu olduğunda karşısındakini de mutlu etmeyi bildiği için ipleri genellikle elinde tutar. Oldukça ateşli bir partner olan koç burcu, cinsellik sırasında olduğu kadar sonrasında da aktifliğini korur. Bu durum, hem kendisi hem de partneri için daha da enerjik olmalarını sağlayacaktır. Koç burcu ile yaşanılan birliktelikten pişman olunmaz.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*