Koç Burcu Erkeğinin Özellikleri

erkekKoç burcuna mensup kişiler oldukça dikkat çekici kişilerdir. Koç burcu erkekleri de burçlar dünyasının en çekici erkekleri arasındadır. Genellikle etkileyici bakışları ve düzgün fizikleri ile kadınların dikkatini çeken koç burcu erkeği, spora ve sağlığına önem verdiği için, fizikleri genellikle düzgün ve dikkat çekicidir.

Koç burcu erkeği, karşısındaki kadından çok kolay etkilenir. Onu etkilemek ve dikkatini çekmek, karşısındaki kadın için hiç de zor olmayacaktır. Koç burcu erkeği, genellikle yalnız kalabilen tipler değildir. Onları uzun ya da kısa, sürekli bir ilişki ya da takılma durumunun içinde görebilirsiniz. Tek gecelik ilişkilere çok sıcak bakmazlar, ama uzak da durmazlar. Bu durumda onun dikkatini çekecek bir kadına ihtiyaçları vardır. Koç burcu aşık olduğunda sadıktır, ama gerçekten aşık olduğundan emin olmalısınız.

Yoksa sürekli onun sadakatini sınamanız gerekebilir. Koç burcu erkeği dikkat çekici bir erkek olduğu için etrafında çok kadın vardır. Bu durumda yengeç, balık gibi fazla kıskanç burcun kadınları ile bir arada zorlanırlar. Koç burcu erkeğinin en zorluğu birlikteliği ise akrep burcu kadını ile olacaktır. Şeytan tüyü olan bu kadınlar, herkesin dikkatini çektikleri için, koç burcu erkeğini çileden çıkarabilir ve kıskançlıktan deli edebilirler. Koç burcu erkeği için oğlak ve yay burcu kadınları, iyi birer eş ve partner seçimi olacaktır. Ayrıca koç burcu erkeğinin yatakta en uyumlu olduğu burçların başında yine oğlak ve yay burcu kadınları geliyor.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*