Koç Burcu Kadınının Özellikleri

kadin

Genel olarak dikkat çekici kadınların mensubu olduğu koç burcu kadınları, dik başlı ve kendine buyruk kadınlar oldukları için, bu kadınların birlikteliğinde karşı tarafa çok çektirecektir. Genellikle çok kıskanç kadınlar oldukları için şüpheci tavırları ile dikkat çekerler. Zaman zaman karşısındaki kişiyi boğabilir, sıkabilirler.

Bu durumda karşı taraf sıkılıp kaçabilir, ama bu kadınların doğasında olduğu için karşı taraf buna alışmalı ve eğer gerçekten koç burcu kadını ile birlikte olmak istiyorsa, onun bu huylarını görmezden gelmelidir. Onun dışında koç burcu kadını her daim dikkat çekici ve gösterişli kadınlar oldukları için, girdikleri hemen her ortamda dikkat çekerler. Onlar, bakımlı ve dış görünüşlerine özen gösteren kadınlardır. İş hayatında da oldukça başarılı olurlar.

Koç burcu kadınlarının kendi işlerini yaptıklarını ya da çalıştıkları yerde yönetici ve müdür gibi ünvanlara sahip olduklarını görebilirsiniz. Koç burcu kadınının en iyi ilişkilerinden biri yay burcu erkeği ile yaşayacağı ilişkidir. Birlikte iyi bir çift olurlar ve yataktaki uyumları da oldukça başarılıdır. Zeki, güzel ve çekici koç burcu kadını, genelde akrep ve ikizler burcu erkekleri ile anlaşmakta zorlanır. Her iki tarafın da kıskanç olacağı bu ilişki, her iki taraf için de hüsranla sonuçlanabilir. Koç burcu kadını, duygusal görünmese de, içinde derin bir duygu dünyası vardır. Bunu da herkese göstermekten çekinir. O nedenle koç burcu kadını ile birlikte olan erkeğin, bu kadının duygularını dikkate alması gerekir.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*