Koç Burcunun Sağlığı

saglikKoç burcuna mensup kişilerin genellikle aceleci ve sürekli bir telaş halinde, bir şeyleri yetiştirememekten yakınıp durduklarını görebilirsiniz. Bu durumda zaman zaman kolunu, bacağını yaraladıklarına şahit olabilirsiniz. Koç burcuna mensup kişilerin vücutlarında yara izleri olabilir.

Özellikle yüzünde yanık ya da yara izine rastlayabilirsiniz. Genel olarak sağlık durumu iyi olan koç burcuna mensup kişiler, alkol problemi ya da sigara problemi yaşayabilirler. Duygularını göstermedikleri ve içine kapanık oldukları için, bağımlılıkları olabilir. Bu da sağlık problemlerini beraberinde getirecektir. Koç burcuna mensup kişiler dış görünüşlerine özen gösterdikleri için, dişleri de beyaz ve sağlıklıdır. Onların genellikle beyaz ve harika bir gülüşe sahip olduklarını görebilirsiniz. Genellikle telaşlı olan koç burcuna mensup kişilerin bu telaş ve gerginlik anında adrenalin salgıları dengesiz olabilir. Bu da zaman zaman enerjilerinin düşmesine ya da fazla yükselmesine neden olur.

Karşısındaki kişi, onun bu halleri karşısında şaşırabilir. Ama koç burcu, genel olarak sağlıklı bir burç olduğu için, fazla ciddi sağlık problemleri yaşamazlar. Genellikle sinirleri gerildiği için, mide hassasiyeti ve mide yanması sık yaşayabilirler. Hayatlarında daha sakin ve daha dingin olmalarını tavsiye ediyoruz. Bu kadar telaş ve yoğun tempo, onların kırışıklıklarının olması gerekenden daha hızlı belirdiğini görebilirsiniz. Koç burcuna mensup kişilere tavsiyemiz, ufak tefek şeyleri dert etmeyi bırakıp, daha sakin bir hayat yaşamaya çalışmaları olacaktır.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*